Letohrádek sv. Vojtěch

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
U Smrčků 334, Počátky 39468

Velmi dobré
dle 81 recenzí

89%

Pavel Herman
dospělý pár, 29.7.2018

Čtyřhvězdičkový hotel Letohrádek sv. Vojtěch má své osobité kouzlo. Jako každý z jeho 11 pokojů a apartmánů (celková kapacita je 30 hostů).Zámeček prošel od roku 2008 rozsáhlou rekonstrukcí. Výsledkem je pohodlný hotel, který si uchovává kouzlo dávných časů. Hosté se mohou procházet v zámecké zahradě, vychutnat si venkovní vířivku a nechat se obskakovat komorníkem. Nebo navštívit muzeum pohádky Tři oříšky pro Popelku, která je s tímto zámkem spojená.Hotel nabízí i zajištění zajímavých aktivit a vybavené wellness.Domácí mazlíčci mohou přijet za 400 Kč na den. Parkování je zdarma v uzavřeném hotelovém areálu.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Letohrádek sv. Vojtěch On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
3 Dvoulůžkový pokoj
4 Dvoulůžkový pokoj
5 Dvoulůžkový s přistýlkami
6 Dvoulůžkový pokoj
7 Dvoulůžkový pokoj
8 Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
10 Dvoulůžko s přistýlkou
11 Dvoulůžkový pokoj
9 Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
1 Apartmán
2 Čtyřlůžkový s balkónem

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Letohrádek sv. Vojtěch Pokoje

Každý z  11 pokojů a apartmánů Letohrádku sv. Vojtěch je pojmenován po osobnosti z doby první republiky. Všechny nabízí jedinečnou atmosféru, design i nábytek, vysoký komfort, vlastní sociální zařízení i Wi-Fi připojení k internetu.

K autentickému prožitku jsou k ruce komorníci a služebné. Hosté se mohou nechat hýčkat masáží, vychutnat si parní lázeň, venkovní vířivku či infrasaunu. Relaxaci nabízí i romantický rozlehlý park se sochami a pávy.

Hotel se stará i o zábavu hostů - promítá filmy pro pamětníky, zajistí let balonem či jízdu na koni a mnoho dalšího.


Letohrádek sv. Vojtěch Gastronomie

Hotel Letohrádek sv. Vojtěch slibuje zajímavý zážitek i na poli gastronomie. Dobová restaurace a její tematicky oděný personál zvou k vychutnávání tradičních pochoutek a specialit. Vaří se zde také jako kdysi - z čerstvých lokálních surovin. V létě si hosté mohou užít posezení na venkovní terase.

Snídaně formou bufetu je v ceně ubytování. Restaurace je otevřená od čtvrtka do neděle od 11:00 do 21:00 hodin.

Letohrádek sv. Vojtěch Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Letohrádek sv. Vojtěch Dostupnost

Letohrádek sv. Vojtěch stojí v klidné části malého městečka Počátky. Nachází se asi 30 km od Jihlavy. Při cestě autem hledejte hotel mezi dvěma místními rybníky - mezi Smrčkovým rybníkem a rybníkem Nůzov. Parkování je zdarma v uzavřeném hotelovém areálu.

I bez auta je cesta pohodlná. Zastávka autobusu je 200 metrů od hotelu.

Letohrádek sv. Vojtěch Okolí

Letohrádek sv. Vojtěch se nachází v krásné přírodě Vysočiny ve městě Počátky. Přímo hotel zajišťuje množství různých aktivit - dá se zde rybařit, hrát tenis, vozit se psím spřežením či proletět vrtulníkem. V hotelu si lze zapůjčit kola a jiné sportovní vybavení, v okolí jsou cyklistické i turistické trasy. Nedaleko je golfové hřiště.

Letohrádek sv. Vojtěch Další informace

Při pobytu delším než 5 nocí vám zajistíme v Letohrádku sv. Vojtěch slevu. Děti do 3 let mají ubytování zdarma (bez lůžka a snídaně).

Pro soukromé akce či oslavy je k dispozici sál pro 80 osob a salonek pro 25. Je možné zapůjčit potřebnou techniku a využít dalších doprovodných služeb při organizaci.

Letohrádek sv. Vojtěch

U Smrčků 334, Počátky
Zobrazit celou mapu