Letohrádek sv. Vojtěch

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
U Smrčků 334, Počátky 39468

Letohrádek svatý Vojtěch se nachází v samotném srdci Čech, na malebné Vysočině. Pokud ho navštívíte, zavítáte do doby úslužných komorníků a pečlivých služebných. Letohrádek se nachází na okraji Počátek, na rozlehlém pozemku, kde najdete také rybníky, zahradní altány nebo třeba tenisové kurty. Vaše oslavy a svatby budou jako vystřižené z filmů pro pamětníky.
Letohrádek sv. Vojtěch nabízí: stylovou restauraci s dobovou obsluhou, ubytování v 11-ti luxusních pokojích a apartmánech, vybavených originálním prvorepublikovým nábytkem, wellness (sauna pro 4 osoby, bylinná parní lázeň, whirlpool), parkování u hotelu v uzavřeném prostoru, vlastní rozsáhlý park a zahrada s pávy a daňky romantický, dětský koutek v prostorech letohrádku, tenisový kurt, rybaření přímo v areálu letohrádku, heliport, zprostředkování doplňkových služeb (jízda na koni, projížďka kočárem, lety balónem, vyhlídkové lety vrtulníkem, projížďky veteránem po místních památkách, v zimě výlety se psím spřežením…
K zámečku vede jedno z ramen léčivého pramene sv. Vojtěcha a v přilehlém parku je restaurovaná socha stejnojmeného světce.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Letohrádek sv. Vojtěch On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
3 Dvoulůžkový pokoj
4 Dvoulůžkový pokoj
6 Dvoulůžkový pokoj
7 Dvoulůžkový pokoj
8 Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
10 Dvoulůžko s přistýlkou
11 Dvoulůžkový pokoj
5 Dvoulůžkový s přistýlkami
9 Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou
1 Apartmán
2 Čtyřlůžkový s balkónem

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Letohrádek sv. Vojtěch Pokoje

Prožijte noc jako za starých dobrých časů. Přijměte pozvání a prožijte romantickou noc v našem útulném hotýlku! Pečovat o Vás budou komorníci a služebné přesně tak, jak to znáte ze starých filmů pro pamětníky. Ponořte se s námi do doby První republiky a prožijte nezapomenutelné okamžiky! Připravili jsme pro Vás 11 luxusně vybavených apartmánů a pokojů.

Letohrádek sv. Vojtěch Gastronomie

Zážitek z letohrádku vkusně doplní stylová restaurace. Nechte se opečovávat našim dobově oblečeným, úslužným personálem. Ať už si budete pochutnávat na specialitách podle tradičních receptů M. D. Rettigové v nové svěží podobě nebo si vyberete z nabídky evropských kuchyní, vše pro Vás budeme připravovat s láskou a péčí. Suroviny čerpáme z místních zdrojů a blízkého okolí. Naše vlídná obsluha pro Vás zabezpečí vše, co potřebujete k dokonalému kulinářskému zážitku. V letních měsících je otevřená venkovní terasa s veškerým servisem.

Letohrádek sv. Vojtěch Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Letohrádek sv. Vojtěch

U Smrčků 334, Počátky
Zobrazit celou mapu
WEB UKLADÁ COOKIES

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies na Váš počítač.